Zomers wandelen in Peulis, knipoog naar het verleden

Een wandeling van een achttal kilometer. Op 3 juli vertrek je op het dorpsplein in de Peulisstraat, vanaf 4 juli tot 30 september kan je de route ophalen in één van de café's van Peulis. Onderweg sta je op een tiental plekjes stil om even terug te blikken naar wat vroeger was. De QR-code vertelt je ook een verhaal over Oud en Nieuw Peulis.

De voorbije jaren heeft iedereen de nabije omgeving van ons dorp verkend. Ongetwijfeld passeerde je plekjes met een verborgen verhaal. Met deze historische wandeling willen we verhalen uit het verleden terug tot leven wekken. Wil je graag je stappenteller activeren en ook nog wat geschiedenis over je dorp vergaren? Dat kan van 3 juli tot 30 september. Haal het routeplan op 3 juli in café Peulis, of vanaf 4 juli in één van de café's van Peulis en ga op stap. Geniet nadien nog na op een terras. 

Nog geen lid?

We verwelkomen je graag op onze activiteiten. Ontdek meer van onze ledenvoordelen.

Meer nieuws

Dorpscafé Peulis op 2 en 3 juli 2022